| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | rozvedená |
| Výška: | 168 cm |
| Váha: | 168 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, kutilství, zahrádkaření, filmy a kino |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | přátelství |
| Věk: | od 69 do 74 let |
| Výška: | od 174 do 180 cm |
| Váha: | od 180 do 185 kg |