| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | rozvedená |
| Výška: | 169 cm |
| Váha: | 82 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, knihy, kultura, zahrádkaření, filmy a kino, ruční práce, fotografování |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, pohádky, westerny, historické, dobrodružné |
| Sporty: | plavání, cyklistika |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, mexická |
| Barva: | bílá, žlutá, oranžová, růžová, červená, fialová, modrá, zelená, černá, hnědá |
| Květiny: | růže, lilie, orchideje, narcisy, tulipány, luční květiny, slunečnice, karafiáty, frézie, gerbery, konvalinky, sněženky, fialky, pivoňky |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády |
| Zlozvyky: | kouření, práce |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 49 do 59 let |
| Výška: | od 179 do 190 cm |
| Váha: | od 80 do 100 kg |