| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 174 cm |
| Váha: | 65 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, jídlo, knihy, kultura, zahrádkaření, ruční práce |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, pohádky, horory, science fiction |
| Hudba: | vážná, folk, rock, country, metal, jazz, hip hop a rap |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská |
| Barva: | bílá, modrá, zelená, černá, hnědá |
| Květiny: | růže, lilie, luční květiny, karafiáty, sněženky, fialky |
| Zlozvyky: | kouření |
| Zaměstnání: | nezaměstnaný |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, dopisování, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 25 do 55 let |
| Výška: | od 155 do 200 cm |
| Váha: | od 50 do 100 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované