| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | v posledním týdnu |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 170 cm |
| Váha: | 67 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, hudba, jídlo, kutilství, počítače, zahrádkaření, filmy a kino, ruční práce, fotografování, sběratelství, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, dokumentární, muzikály a hudební, pohádky, dobrodružné, science fiction |
| Hudba: | 60.-80. léta, lidová hudba, rock, pop, elektronická hudba, metal, soul, funk, hip hop a rap |
| Kuchyně: | asijská, česká |
| Barva: | zelená, černá |
| Květiny: | orchideje, luční květiny, slunečnice |
| Nápoj: | čaj, káva, pivo |
| Zlozvyky: | počítače a internet, práce |
| Majetek: | dům, auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, dopisování, přátelství |
| Věk: | od 45 do 56 let |
| Výška: | do 172 cm |
| Váha: | do 80 kg |