| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 178 cm |
| Váha: | 69 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, knihy, kultura, kutilství, filmy a kino, ruční práce, fotografování |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, dokumentární, pohádky, westerny, historické, dobrodružné |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta, lidová hudba, folk, country |
| Sporty: | plavání, cyklistika, lyžování a zimní sporty, turistika a outdoor |
| Kuchyně: | česká, italská, středomořská, vegetariánská, veganská |
| Barva: | modrá, zelená |
| Květiny: | růže, luční květiny, sněženky, fialky |
| Nápoj: | čaj, víno, pivo |
| Majetek: | dům, auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, přátelství, cestování |
| Věk: | od 50 do 63 let |
| Výška: | od 160 do 180 cm |
| Váha: | od 55 do 70 kg |