| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | rozvedená |
| Výška: | 160 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, knihy, kultura, kutilství, filmy a kino, ruční práce, zvířata a chovatelství, móda |
| Sporty: | cyklistika |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | bílá, žlutá, červená |
| Květiny: | růže, lilie, orchideje, narcisy, tulipány, luční květiny, slunečnice, frézie, gerbery, konvalinky, sněženky, fialky |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, víno, pivo, míchané nápoje |
| Majetek: | dům |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | přátelství |
| Věk: | od 60 do 70 let |
| Výška: | od 170 do 189 cm |
| Váha: | od 65 do 100 kg |