| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | vdova |
| Výška: | 158 cm |
| Váha: | 54 kg |
| Koníčky: | cestování, hudba |
| Sporty: | plavání, vodácký sport |
| Kuchyně: | česká, italská |
| Barva: | fialová, zelená |
| Květiny: | růže, orchideje, frézie |
| Nápoj: | káva, víno |
| Zlozvyky: | kouření, alkohol |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | přátelství |
| Věk: | od 50 do 62 let |
| Výška: | od 175 do 190 cm |
| Váha: | od 72 do 90 kg |