| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Výška: | 158 cm |
| Váha: | 88 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, jídlo, knihy, kultura, počítače, filmy a kino, ruční práce, fotografování, zvířata a chovatelství, móda |
| Filmy: | komedie, detektivní, dokumentární, pohádky |
| Hudba: | 60.-80. léta, pop, country |
| Sporty: | plavání |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | bílá, růžová, fialová, modrá |
| Květiny: | lilie, orchideje, slunečnice, gerbery |
| Nápoj: | čaj, káva |
| Majetek: | dům |
| Zaměstnání: | nezaměstnaný |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 40 do 49 let |
| Výška: | od 170 do 175 cm |
| Váha: | do 85 kg |