| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | rozvedená |
| Výška: | 165 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, jídlo, knihy, kultura, kutilství, počítače, zahrádkaření, filmy a kino, tanec, fotografování |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, pohádky |
| Hudba: | rock, pop, hip hop a rap |
| Sporty: | plavání |
| Barva: | žlutá, oranžová, červená, modrá, zelená |
| Květiny: | růže, tulipány, luční květiny, slunečnice |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, pivo |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | přátelství |
| Věk: | od 35 do 55 let |
| Výška: | od 175 do 200 cm |
| Váha: | od 80 do 100 kg |
Pouze pro registrované