| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | vdaná nebo ve vztahu |
| Výška: | 165 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Koníčky: | cestování, hudba, počítače, tanec, zvířata a chovatelství, móda |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, muzikály a hudební, pohádky, dobrodružné, drama |
| Barva: | bílá, růžová, červená, modrá, černá |
| Květiny: | růže, lilie, orchideje, narcisy, tulipány, luční květiny, slunečnice, karafiáty, frézie, gerbery, konvalinky, sněženky, fialky, pivoňky |
| Děti: | mám |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 30 do 40 let |
| Výška: | od 170 do 190 cm |
| Váha: | od 90 do 115 kg |
Pouze pro registrované