| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 95 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, knihy, kultura, kutilství, počítače, filmy a kino, fotografování, sběratelství, móda |
| Filmy: | komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, historické, horory, dobrodružné, science fiction, drama |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, dopisování, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 35 do 50 let |
| Výška: | od 140 do 180 cm |
| Váha: | od 40 do 90 kg |