| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Výška: | 158 cm |
| Váha: | 55 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, filmy a kino, tanec, fotografování, zvířata a chovatelství, móda |
| Květiny: | růže, tulipány, slunečnice, pivoňky |
| Děti: | mám |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Věk: | od 30 do 45 let |
| Výška: | od 180 cm |
Pouze pro registrované