| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | rozvedená |
| Výška: | 174 cm |
| Koníčky: | příroda a procházky, hudba, sport, filmy a kino, tanec, ruční práce, zvířata a chovatelství, móda |
| Filmy: | komedie, dokumentární, pohádky |
| Hudba: | elektronická hudba, hip hop a rap |
| Barva: | bílá, oranžová, růžová, červená, zelená, černá, hnědá |
| Květiny: | růže, lilie, orchideje, narcisy, tulipány, luční květiny, slunečnice, karafiáty, frézie, gerbery, konvalinky, sněženky, pivoňky |
| Zlozvyky: | kouření |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, přátelství |
| Věk: | od 33 do 45 let |
| Výška: | od 177 do 188 cm |
| Váha: | od 80 do 110 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované