| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Výška: | 170 cm |
| Váha: | 45 kg |
| Sporty: | plavání, cyklistika, lyžování a zimní sporty, fotbal, inline, skateboard, …, basketbal, běh |
| Děti: | chci |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, sport, výlety, koníčky |
| Věk: | od 18 do 18 let |
| Výška: | od 178 do 188 cm |
| Váha: | od 55 do 67 kg |