| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | rozvedená |
| Výška: | 165 cm |
| Váha: | 85 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, kultura, filmy a kino, ruční práce, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | komedie, psychologické, muzikály a hudební, pohádky, historické, horory, drama |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta, rock, pop, elektronická hudba |
| Kuchyně: | česká, americká |
| Barva: | bílá, růžová, fialová, modrá, černá |
| Květiny: | růže, narcisy, tulipány, luční květiny, karafiáty, frézie, fialky, pivoňky |
| Nápoj: | káva, víno, tvrdý alkohol |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, přátelství |
| Věk: | od 38 do 65 let |
| Výška: | od 175 do 220 cm |