| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 187 cm |
| Váha: | 57 kg |
| Koníčky: | knihy, filmy a kino |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, westerny, horory, dobrodružné, science fiction, drama |
| Kuchyně: | česká, italská |
| Barva: | bílá, žlutá, oranžová, červená, fialová, modrá, zelená, černá, hnědá |
| Nápoj: | čaj |
| Zlozvyky: | počítače a internet, práce |
| Majetek: | dům |
| Zaměstnání: | student |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, dopisování, přátelství |
| Věk: | od 18 do 18 let |
| Výška: | od 125 do 200 cm |
| Váha: | od 75 do 150 kg |