| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | rozvedená |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 74 kg |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 48 do 57 let |
| Výška: | od 180 do 195 cm |
| Váha: | od 90 do 110 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované