| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 79 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, kultura, zahrádkaření, filmy a kino |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, dokumentární, muzikály a hudební, pohádky, westerny, historické, dobrodružné, drama |
| Sporty: | cyklistika, hokej, fotbal, tenis, stolní tenis, badminton |
| Kuchyně: | česká, italská |
| Zlozvyky: | kouření |
| Majetek: | byt, auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, přátelství |
| Věk: | od 30 do 50 let |
| Výška: | od 150 do 180 cm |
| Váha: | od 50 do 70 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované