| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 183 cm |
| Váha: | 72 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, knihy, kultura, kutilství, počítače, zahrádkaření, filmy a kino, ruční práce, fotografování |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, westerny, historické, horory, dobrodružné, science fiction, drama |
| Hudba: | vážná, rock, pop, jazz, soul, funk |
| Sporty: | plavání, cyklistika, lyžování a zimní sporty, tenis, stolní tenis, badminton, turistika a outdoor, vodácký sport |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, indická, středomořská, mexická |
| Barva: | žlutá, oranžová, modrá |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, víno, pivo |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt |
| Věk: | od 28 do 35 let |
| Výška: | do 183 cm |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované