| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | vdovec |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 103 kg |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | přátelství |
| Věk: | od 50 do 70 let |
| Výška: | od 160 do 175 cm |
| Váha: | od 60 do 75 kg |
Pouze pro registrované