| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 182 cm |
| Váha: | 98 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, kultura, kutilství, filmy a kino, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, dokumentární, muzikály a hudební, pohádky, historické, dobrodružné |
| Hudba: | folk, rock, pop, country |
| Sporty: | plavání, ostatní míčové sporty, vodácký sport |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, mexická |
| Květiny: | růže, lilie, orchideje, tulipány, luční květiny |
| Nápoj: | káva, pivo, míchané nápoje |
| Zlozvyky: | kouření, práce |
| Majetek: | byt, dům, auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám, chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 27 do 40 let |
| Výška: | od 158 do 178 cm |
| Váha: | od 50 do 70 kg |