| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 182 cm |
| Váha: | 94 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, kultura, kutilství, filmy a kino, ruční práce, fotografování, móda |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, dokumentární, muzikály a hudební, pohádky, dobrodružné, drama |
| Hudba: | pop, elektronická hudba, soul, funk, hip hop a rap |
| Sporty: | cyklistika, hokej, lyžování a zimní sporty, fotbal, tenis, stolní tenis, badminton, inline, skateboard, …, kulturistika, fitness, americký fotbal, ragby, ostatní míčové sporty, turistika a outdoor |
| Kuchyně: | česká, americká, mexická |
| Barva: | bílá, žlutá, růžová, červená, modrá, černá |
| Květiny: | růže, lilie, orchideje, tulipány, slunečnice, gerbery |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, víno, pivo, míchané nápoje |
| Zlozvyky: | kouření, počítače a internet, práce |
| Zaměstnání: | zaměstnanec, podnikatel |
| Děti: | mám, chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, dopisování, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 20 do 50 let |
| Výška: | od 150 do 180 cm |
| Váha: | od 50 do 70 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované