| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | vdaná nebo ve vztahu |
| Výška: | 165 cm |
| Váha: | 68 kg |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | flirt, dopisování, přátelství, sport, výlety, koníčky |
| Věk: | od 39 do 45 let |
| Výška: | od 170 do 190 cm |
| Váha: | do 95 kg |