| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 187 cm |
| Váha: | 82 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, počítače, filmy a kino, ruční práce, zvířata a chovatelství, móda |
| Hudba: | 60.-80. léta, hip hop a rap |
| Sporty: | plavání, cyklistika, fotbal, kulturistika, fitness, běh, turistika a outdoor |
| Kuchyně: | česká, italská |
| Barva: | bílá, černá |
| Květiny: | orchideje, sněženky |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, víno, pivo |
| Majetek: | byt |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, dopisování, přátelství |
| Věk: | od 26 do 39 let |
| Výška: | od 150 do 167 cm |
| Váha: | od 50 do 63 kg |