| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 188 cm |
| Váha: | 100 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, kultura, zahrádkaření, filmy a kino, tanec, zvířata a chovatelství, móda |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, dobrodružné |
| Sporty: | turistika a outdoor |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, americká, indická, středomořská, mexická |
| Nápoj: | káva, víno, pivo, míchané nápoje, tvrdý alkohol |
| Zlozvyky: | kouření |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, dopisování, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 45 do 55 let |
| Váha: | do 70 kg |