| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | dnes |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 183 cm |
| Váha: | 97 kg |
| Koníčky: | cestování, filmy a kino, jídlo, knihy, kultura, kutilství, móda, počítače, příroda a procházky, sport, zahrádkaření, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | dobrodružné, dokumentární, drama, historické, komedie, muzikály a hudební, pohádky, psychologické, westerny |
| Sporty: | cyklistika, plavání, turistika a outdoor |
| Kuchyně: | asijská, česká, indická, vegetariánská, veganská |
| Nápoj: | čaj, káva |
| Majetek: | dům |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, sport, výlety, koníčky |
| Věk: | od 35 do 54 let |
| Výška: | od 130 do 180 cm |
| Váha: | od 50 do 90 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované