| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 60 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, knihy, kultura, filmy a kino, tanec |
| Sporty: | plavání, cyklistika, lyžování a zimní sporty, inline, skateboard, …, běh, turistika a outdoor |
| Děti: | mám |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 30 do 45 let |
| Výška: | od 175 cm |