| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | v posledním měsíci |
| Pohlaví: | žena |
| Výška: | 170 cm |
| Váha: | 65 kg |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, dopisování, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 30 do 45 let |
| Výška: | od 171 cm |
Pouze pro registrované