| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 174 cm |
| Váha: | 65 kg |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, dopisování, přátelství |
| Věk: | od 20 do 35 let |
| Výška: | od 160 do 155 cm |
| Váha: | od 65 do 67 kg |