| Registrovala se: | v posledním roce |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Výška: | 158 cm |
| Váha: | 55 kg |
| Koníčky: | cestování, filmy a kino, fotografování, hudba, jídlo, knihy, móda, příroda a procházky, sport, tanec, zahrádkaření, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, dokumentární, drama, historické, horory, komedie, muzikály a hudební, pohádky, science fiction |
| Hudba: | funk, hip hop a rap, soul |
| Kuchyně: | česká, mexická, středomořská |
| Barva: | bílá, černá, hnědá, modrá, zelená, žlutá |
| Květiny: | fialky, frézie, gerbery, karafiáty, konvalinky, lilie, luční květiny, narcisy, orchideje, pivoňky, růže, slunečnice, sněženky, tulipány |
| Nápoj: | míchané nápoje |
| Majetek: | auto, chata |
| Zaměstnání: | podnikatel |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | přátelství |
| Věk: | od 20 do 40 let |
| Výška: | od 158 do 170 cm |
| Váha: | od 50 do 70 kg |