| Registroval se: | v posledním roce |
|---|---|
| Naposledy online: | v posledním týdnu |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 172 cm |
| Váha: | 78 kg |
| Koníčky: | cestování, filmy a kino, jídlo, kutilství, příroda a procházky, sport, zahrádkaření, zvířata a chovatelství |
| Zlozvyky: | počítače a internet, práce |
| Majetek: | auto, byt, chata, dům |
| Zaměstnání: | podnikatel, zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt, sport, výlety, koníčky |
| Věk: | od 33 do 47 let |
| Výška: | od 155 do 175 cm |
| Váha: | od 50 do 75 kg |