| Registrovala se: | v posledním roce |
|---|---|
| Naposledy online: | v posledním týdnu |
| Pohlaví: | žena |
| Výška: | 177 cm |
| Váha: | 68 kg |
| Koníčky: | cestování, příroda a procházky, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, komedie |
| Hudba: | rock |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, dopisování, přátelství, sport, výlety, koníčky |
| Věk: | od 35 do 45 let |
| Výška: | od 180 cm |
| Váha: | od 75 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované