| Registroval se: | v posledním roce |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 98 kg |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 38 do 45 let |
| Výška: | do 170 cm |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované