| Registroval se: | v posledním roce |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 78 kg |
| Koníčky: | filmy a kino, fotografování, hudba, jídlo, kultura, zahrádkaření |
| Filmy: | akční, detektivní, dobrodružné, dokumentární, drama, historické, komedie, psychologické |
| Hudba: | elektronická hudba, funk, metal, pop, rock, soul |
| Sporty: | lyžování a zimní sporty, plavání |
| Kuchyně: | asijská, česká, indická, italská, mexická, středomořská |
| Barva: | modrá, zelená, žlutá |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 18 do 55 let |
| Výška: | od 145 do 182 cm |
| Váha: | od 1 do 69 kg |