| Registroval se: | v posledním roce |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 181 cm |
| Váha: | 81 kg |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt |
| Věk: | od 18 do 30 let |
| Výška: | od 150 do 166 cm |
| Váha: | od 58 do 68 kg |