| Registrovala se: | v posledním roce |
|---|---|
| Naposledy online: | v posledním měsíci |
| Pohlaví: | žena |
| Výška: | 168 cm |
| Váha: | 84 kg |
| Koníčky: | cestování, filmy a kino, hudba, jídlo, příroda a procházky, sport, zvířata a chovatelství |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská |
| Nápoj: | káva |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele |
| Věk: | od 19 do 50 let |
| Výška: | od 155 do 170 cm |
| Váha: | od 50 do 100 kg |