| Registroval se: | dnes |
|---|---|
| Naposledy online: | dnes |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 174 cm |
| Váha: | 67 kg |
| Koníčky: | cestování, filmy a kino, fotografování, hudba, jídlo, kultura, móda, příroda a procházky, sport, tanec |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | flirt, dopisování |
| Věk: | od 30 do 60 let |
| Výška: | od 150 do 180 cm |
| Váha: | od 40 do 70 kg |