| Registroval se: | dnes |
|---|---|
| Naposledy online: | dnes |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 95 kg |
| Koníčky: | cestování, filmy a kino, hudba, jídlo, knihy, kultura, kutilství, příroda a procházky, sport, zahrádkaření |
| Filmy: | detektivní, dobrodružné, dokumentární, historické, komedie, pohádky, westerny |
| Hudba: | metal, rock |
| Sporty: | fotbal, hokej, ostatní míčové sporty, tenis, stolní tenis, badminton, turistika a outdoor, volejbal |
| Nápoj: | káva, pivo, víno |
| Majetek: | auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, dopisování |
| Věk: | od 45 do 62 let |
| Výška: | do 178 cm |
| Váha: | do 85 kg |