| Registroval se: | dnes |
|---|---|
| Naposledy online: | dnes |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 91 kg |
| Sporty: | basketbal, fotbal, hokej, kulturistika, fitness, sportovní střelba |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, dopisování |
| Věk: | od 18 do 24 let |
| Výška: | od 150 do 170 cm |
| Váha: | od 48 do 63 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované