| Registrovala se: | dnes |
|---|---|
| Naposledy online: | dnes |
| Pohlaví: | žena |
| Výška: | 171 cm |
| Váha: | 68 kg |
| Koníčky: | cestování, filmy a kino, fotografování, jídlo, kultura, kutilství, příroda a procházky, sport, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | dobrodružné, dokumentární, komedie |
| Sporty: | běh, cyklistika, hokej, kulturistika, fitness, lyžování a zimní sporty, turistika a outdoor |
| Barva: | černá, modrá, oranžová |
| Nápoj: | čaj, káva, pivo |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, přátelství, sport, výlety, koníčky |
| Věk: | od 37 do 45 let |
| Váha: | od 55 do 75 kg |