| Registroval se: | dnes |
|---|---|
| Naposledy online: | dnes |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 191 cm |
| Váha: | 95 kg |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, dopisování, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 20 do 45 let |
| Výška: | od 160 do 175 cm |
| Váha: | do 75 kg |