| Registrovala se: | dnes |
|---|---|
| Naposledy online: | dnes |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | vdaná nebo ve vztahu |
| Výška: | 165 cm |
| Váha: | 70 kg |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, dopisování, přátelství |
| Věk: | od 38 do 48 let |
| Výška: | od 180 do 190 cm |
| Váha: | od 90 do 110 kg |