| Registroval se: | dnes |
|---|---|
| Naposledy online: | právě teď |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 191 cm |
| Váha: | 120 kg |
| Koníčky: | cestování, filmy a kino, hudba, knihy, kultura, počítače, příroda a procházky, tanec |
| Filmy: | akční, detektivní, dobrodružné, historické, komedie, muzikály a hudební, science fiction, westerny |
| Hudba: | 60.-80. léta, country, jazz, rock, soul |
| Sporty: | cyklistika, fotbal, hokej, ostatní míčové sporty, plavání, sportovní střelba, tenis, stolní tenis, badminton, vodácký sport, volejbal |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, středomořská |
| Majetek: | auto |
| Zaměstnání: | podnikatel |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 45 do 57 let |
| Výška: | do 188 cm |