| Registroval se: | v posledním týdnu |
|---|---|
| Naposledy online: | v posledním týdnu |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 170 cm |
| Váha: | 85 kg |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, dopisování |
| Věk: | od 32 do 50 let |
| Výška: | do 174 cm |
| Váha: | do 85 kg |