| Registrovala se: | dnes |
|---|---|
| Naposledy online: | dnes |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | vdova |
| Výška: | 165 cm |
| Váha: | 75 kg |
| Koníčky: | cestování, filmy a kino, hudba, jídlo, kultura, kutilství, móda, příroda a procházky, ruční práce, zahrádkaření |
| Filmy: | detektivní, komedie, muzikály a hudební, pohádky |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock |
| Kuchyně: | česká, italská |
| Barva: | červená, fialová, modrá, oranžová, růžová, zelená, žlutá |
| Květiny: | gerbery, karafiáty, narcisy, orchideje, růže, slunečnice, sněženky, tulipány |
| Nápoj: | čaj, káva, míchané nápoje, pivo, víno |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | dopisování, přátelství |
| Věk: | od 60 do 65 let |
| Výška: | do 190 cm |
| Váha: | do 110 kg |