| Registroval se: | dnes |
|---|---|
| Naposledy online: | dnes |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 198 cm |
| Váha: | 96 kg |
| Koníčky: | cestování, filmy a kino, hudba, jídlo, knihy, móda, počítače, příroda a procházky, ruční práce, sport, tanec, zvířata a chovatelství |
| Hudba: | elektronická hudba, rock, vážná |
| Sporty: | cyklistika, hokej, kulturistika, fitness, lyžování a zimní sporty, plavání |
| Barva: | červená, fialová, modrá, oranžová, zelená, žlutá |
| Nápoj: | čaj, cola a limonády, káva, míchané nápoje, víno |
| Zlozvyky: | kouření, práce |
| Majetek: | auto, byt, chata, dům |
| Zaměstnání: | podnikatel |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt |
| Věk: | od 24 do 48 let |
| Výška: | od 152 do 178 cm |
| Váha: | od 58 do 70 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované