| Registroval se: | v posledním týdnu |
|---|---|
| Naposledy online: | v posledním týdnu |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 168 cm |
| Váha: | 69 kg |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | dopisování, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 19 do 39 let |
| Výška: | od 165 do 185 cm |
| Váha: | od 61 do 85 kg |