| Registroval se: | v posledním měsíci |
|---|---|
| Naposledy online: | v posledním měsíci |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele |
| Věk: | od 18 do 50 let |
| Výška: | od 150 do 190 cm |
| Váha: | od 50 do 90 kg |