| Registrovala se: | dnes |
|---|---|
| Naposledy online: | dnes |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | rozvedená |
| Výška: | 163 cm |
| Váha: | 52 kg |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | dopisování, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 30 do 35 let |
| Výška: | od 170 do 190 cm |
| Váha: | od 75 do 90 kg |