| Registroval se: | v posledním týdnu |
|---|---|
| Naposledy online: | v posledním týdnu |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 87 kg |
| Koníčky: | filmy a kino, hudba, jídlo, kutilství, příroda a procházky |
| Filmy: | akční, dobrodružné, komedie |
| Hudba: | elektronická hudba, metal, rock |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, dopisování |
| Věk: | od 18 do 30 let |
| Výška: | od 165 do 180 cm |
| Váha: | od 65 do 75 kg |